Yeni bir hayat Show Tv
Yeni bir hayat  Show Tv
19 Ocak 2016 14:11 tarihinde eklendi Etiketler : , , , , ,
                                                                           yeni bir hayat basvuru formu doldurma show tv h5838 dd612 300x154 Yeni bir hayat  Show Tv                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Muhteşem değişim başlasın!

Hayatını değiştirmek mi istiyorsun? O halde değişime kendinden başla…
Bir ev, farklı 2 yaşam alanı, 7 erkek ve 7 kadın… Dış görünüşünü, duruşunu, tavrını, vücut dilini ve hatta hayata bakış açısını değiştirmek isteyen 14 aday… Birbirinden ünlü eğitmenler eşliğinde sıra dışı bir değişim süreci. Sadece bu zorlu kampı geçebilen aday büyük ödülün sahibi olacak.       http://www.showtv.com.tr/basvuru/yenibirhayat

 

Yeni Bir Hayat’a adım atmak için bize başvur ve muhteşem değişim başlasın! “Yeni Bir Hayat” çok yakında Show TV’de… 14 yarışmacının; dış görünüşü, vücut dili, felsefesi, tavrı bakış açısını değiştirmek için yaşanacak olan mücadele ekranlara gelecek. Oldukça farklı olan yarışma programında kamp dönemini tamamlayan kazanan da olacak.

Yazar
Konu Hakkında Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış | Neden bir yorumda sen yapmıyorsun ?

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

Sosyal Ağlar