Tuzlu su ile duş mucizesi
Tuzlu su ile duş mucizesi
1 Şubat 2016 12:20 tarihinde eklendi Etiketler : , , , , ,

Ayurvedik Tuzlu Su Mucizesi 300x240 Tuzlu su ile duş mucizesi                                                                                             Tuzlu duş ile arınma

Hayatta olumlu olumsuz bir çok durum yaşıyoruz. Bizde dengesizlik yaratan, enerjimizi çeken, hatta bitirenler de dahil. Bazen nedensiz yere yorgun, bitkin, sinirli, huzursuz hissedebilirsiniz. Böyle durumlarda enerjinizi toplamak için arınmak gerekir. Dün bir arınma gerekince hemen bu tuzlu duşu uyguladım ve bildiğim üzere çok iyi geldi. Paylaşmak istedim.

Bu yöntemi aurayı güçlendirmek ve arındırmak için düzenli olarak da yapabiliriz. Bir kaba tercihe bağlı sıcak/ılık suyu doldurun. İçine yarım avuç işlenmemiş kaya/deniz tuzunu koyun ve eritin. Duş aldıktan sonra niyetinizi yapın. Gözlerinizi kapatın. Hazırladığınız kaya/deniz tuzlu suyu tam başınızdan aşağı, taç çakranızın üzerine beyaz bir ışık olduğunu düşünerek yavaş yavaş dökün. Bu sırada enejinizi düşüren herşeyin yukarıdan aşağı doğru nasıl aktığını farkedin.. ve durulanmayın. Biraz tuzlu tuzlu kalın
Banyodan çıkınca enerjinizin nasıl değiştiğini ve temizlendiğini göreceksiniz.

Buradaki önemli nokta, arınmaya niyetlenmek ve tuzlu suyu dökerken beyaz bir ışık olarak imajine etmek. Niyetim şöyle:
”Yüce Yaratıcı’nın ve Evrenin izniyle, bana ait olmayan ve şu andaki insani deneyimimde artık ihtiyacım olmayan, ağır gelen, hasta eden, dengesizlik yaratan her türlü enerjiyi, çengel-kordon-bağları, karmik yükleri ve varlığı tüm enerji alanımdan, bedenlerimden, çakralarımdan, benliklerimden Dünya ananın, Gaia’nın kalbine temizlenmesi, ışığa dönüşmesi için gönderiyorum, serbest bırakıyorum ve hepsinden özgürleşmeyi seçiyorum. Ve şimdi şu anda başlatıyorum. Amin”

Tuzlu suyla duş dışında bir de bir kova tuzlu su hazırlayıp, ayakları içinde dinlendirmek iyi gelir. Herşey ayak tabanlarından o suya akar ve nötrleşir.

Şimdiden şifa olsun
Kaynak: http://www.ilkerdurmaz.com/

Yazar
Konu Hakkında Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış | Neden bir yorumda sen yapmıyorsun ?

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

Sosyal Ağlar