isimden Numara Sorgulama
isimden Numara Sorgulama
19 Ocak 2016 14:22 tarihinde eklendi Etiketler : , , , ,

                                     isimden numara sorgulama 300x158  isimden Numara Sorgulama                                      isimden Numara Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Beyaz sayfalar ekranında isimden numara sorgulama işlemi için iki farklı sorgulama seçeneği bulunmaktadır. Size sunulan seçeneklerden biri basit arama bir diğeri ise kapsamlı arama seçeneğidir. İşlem için öncelikle yazımızın sonunda vereceğimiz bağlantı adresine tıklayınız. Ardından açılan sayfada basit arama seçeneği ile numara sorgulama işlemi için sizden telefon numarası aranan kişinin soyadı, adı, il ve semt bilgileri girip bununla birlikte resim doğrulamayı yapmanız istenmektedir.

Eğer ki açılan sayfada ikinci seçenek olan kapsamlı arama seçeneğinden yapabilmeniz için ise sizden soyad, ad, servis tipi, listeleme, il, ilçe, semt, mahalle, cadde/sokak ve posta kodu bilgilerini girmeniz ve ardından güvenlik kodu doğrulamasını yapmanız istenmektedir.

Sonrasında sorgulamanız ile ilgili bilgileri kontrol ederek “Bul” seçeneğini tıklayınız.

İsimden numara sorgulama işlemi ile kayıtlı olan numaralar arasından sizin sorguladığınız isim ile ilgili numarayı bulmanıza yardımcı olur.

İsimden Numara Sorgulama İşlemi

Bilinmeyen Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eğer bir Turkcell numarasının kime ait olduğunu öğrenmek istiyor iseniz bir şifreye ihtiyacınız olacaktır. Şifre elde etmek için SIFRE yazıp 2222′ ye kısa mesaj ile gönderiniz. Ardından hemen aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız.

Bağlantı adresine tıkladıktan sonra göstermiş olduğumuz boşluğa öğrenmek istediğiniz kişinin numarasını yazınız.

Daha sonra ise Turkcell şifrenizi girerek Turkcell bir numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Turkcell Numara Sorgulama İşlemi

  • Vodafone numarasının kime ait olduğunu öğrenmek için ise 7048’e mesaj göndermek yeterlidir. Mesaja KIM yazıp boşluk bırakıp * koyduktan sonra 10 haneli öğrenmek istediğiniz GSM numarasını yazdıktan sonra 7048’e mesaj gönderiniz.
  • Avea numarasının kime ait olduğunu 11855’i arayarak ya da mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Eğer mesaj göndererek numara sorgulamak istiyor iseniz kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz numarayı 5######### şeklinde yazıp 11855’e mesaj gönderiniz.

Online Bilinmeyen Numara Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  • Bilinmeyen numara sorgulama işlemini yapmak için ilk olarak yapmanız gereken işlem aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamaktır.
  • Eğer numaradan isim sorgulama yapmak istiyor iseniz 10 haneli numaranızı resimde göstermiş olduğumuz yere giriniz.
  •  Ardından tüm operatörlerde ara butonuna tıklayınız ve numaradan isim sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olunuz.
  • Eğer isimden numara sorgulamak istiyor iseniz ilk olarak ad ve soyadınızı görselde gösterdiğimiz şekilde gerekli yere giriniz.
  • Ardından bulunduğunuz şehri seçiniz.
  • Daha sonra tüm operatörlerden ara butonuna tıklayınız ve isimden numara sorgulama işleminizi tamamlamış olursunuz.
Yazar
Konu Hakkında Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış | Neden bir yorumda sen yapmıyorsun ?

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

Sosyal Ağlar