Her Gün 980TL kazanıyor Nasıl mı?
Her Gün 980TL kazanıyor Nasıl mı?
3 Şubat 2016 13:59 tarihinde eklendi Etiketler : , , ,

Paranızı bağlamadan yatırım getirilerinizi büyütmek için kanıtlanmış bir yöntem                 Hepimiz para kazanmak isteriz…

Ve bunun peşinde giden birçoğumuz, örneğin borsa veya emlak gibi yüksek çapta beklenmedik zenginlik vaadeden yatırım fırsatları ararız.

Sorun şudur ki, bu yatırımların birçoğu, bizleri mali sıkıntılara sokabilecek büyük çapta paranın aylarca, hatta yıllarca bağlanmasını gerektirir.

Tüm bunlarla ilgili bilgi sahibi olan bir kişi, geçen hafta inanılmaz hikayesini duyduktan sonra yakaladığımız Tahir Kundakçı.

33 yaşında, eski bir barmen olan Tahir, kardeşinin tavsiyesiyle borsada yüklü miktarda yatırım yaptı ve yatırımının sert düşüşüne tanık oldu. Yüksek kayıplar yaşamak istemeyen Tahir, parasını içerde tuttu ve bekledi.

Ne yazık ki bu bekleyiş, başabaş noktasına gelmek için tam 5 yıl sürdü ve bunun sonucu olarak Tahir ve eşi Marie, birçok planını bekletmek durumunda kaldı.

Ancak Tahir’ın anlattığı şekliyle kendisi bir alternatif keşfetti…

… Sadece %80′e varan getiriler sağlayan değil, aynı zamanda ona aynı günde bu getirileri kazandıran bir yatırım fırsatı, ki bu da şu anlama geliyor ki, artık o, kendisini asla parasının uzun süre bağlı kalacağı bir pozisyona sokmayacaktı.

“Artık evimden, çevrimiçi olarak ayda $6,000 – $7,000 para kazanıyorum!”

— Tahir Kundakçı

Tahir’a İkili Opsiyon yatırımını nasıl keşfettiğini ve bu kadar başarılı olmak için tam olarak ne yaptığını sordum.

Tahir, “Dürüst olmak gerekirse, bu, insanların düşündükleri kadar zor bir şey değil” diyerek açıkladı.

“7 ay önce bir arkadaşım bana anyoption‘ı anlattı. İkili opsiyon yatırımının ne olduğuna dair hiçbir fikrim yoktu ancak evvelden başıma gelenlerden sonra, aynı gün kâr elde etme ve yatırımımı kontrol edebilme fikrini sevdim. Bu yüzden ücretsiz bir hesap açtım”.

Ve bu muhabirin sonradan keşfettiği gibi, bu, kesinlikle akıllı bir tercihti!

Tahir, “İlk yatırım haftası içerisinde $900 kazandım, ilk ay içerisinde ise $2,300 üzerinde kazandım” şeklinde anlattı. “Üçüncü ayım içerisinde, $4,000 üzerinde para kaldırdım ve o zamandan beri bu hiç düşmedi. Artık çevrimiçi olarak ayda $6,000 – $7,000 para kazanıyorum ve tümünü evden yapıyorum.”

“Peki bir barmen olarak işin nasıl?” diye sordum.

Tahir, “Halen oradayım çünkü bunu gerçekten seviyorum. Ama mesaimi azaltmayı başardım, bu da büyük bir fark yaratıyor” şeklinde devam etti.

“Haftada 60 saat çalışıyordum ve ayrıca çok fazla gece mesaisine kalıyordum. Bu nedenle gün içinde uyumak zorunda kalıyordum ve bu da beni zorluyordu. Bu, sağlığımı, ayrıca evliliğimi etkiliyordu çünkü eşim Marie’yle vakit geçirmek için asla zaman bulamıyordum. Ama anyoption‘dan gelen ekstra kazanç sayesinde, artık önceki çalıştığım zamanın yarısından az çalışıyorum. Bu da bana, Marie’yle vakit geçirmek için daha çok zaman ve haftasonları sörf yapmak gibi sevdiğim şeyleri yapma imkanı veriyor!borsa konu 300x224 Her Gün 980TL kazanıyor Nasıl mı?

İkili opsiyon yatırımında tek yapmanız gereken şey; hisse senedi, emtia veya döviz gibi bir varlığın, belirli bir zaman içerisinde ilk işlem fiyatından YUKARIDA mı, AŞAĞIDA mı kapanacağını tahmin etmektir ve getiriler, yatırımın %80′i kadar büyük olabilir.

Ve işte Tahir’un $7,745.00 bakiye gösteren özel anyoption hesabı. İnanılmaz bir görünümde ve bugünün çevrimiçi dünyasında nelerin mümkün olduğunu gösteriyor.

Tahir, şimdiye dek başarı hikayesini saklı tutmuştu. Ama benimle telefonda konuştuktan sonra, hikayesini halka açık paylaşmanın, kendisi gibi 9-5 çalışma temposundan kurtulmak isteyen birçok kişiye faydası olabileceğini düşündü.

Tahir, “Kendi hayatımı değiştirdiğim gibi insanların hayatını değiştirmeye yardımcı olma fikrini de seviyorum. Ve eğer bu hikaye onlara yardımcı olabilirse, muhteşem olur. anyoption‘ı keşfetmek, benim gerçekten hayatımı değiştirdi ve eminim ki bu, diğerleri için de aynı şekilde olacak” diye konuştu.

Yazar
Konu Hakkında Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış | Neden bir yorumda sen yapmıyorsun ?

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

Sosyal Ağlar